Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

GRAMATYCZNE POTYCZKI SZÓSTOKLASISTÓW

Dnia 29 maja 2023 roku uczniowie klas szóstych wzięli udział w Szkolnym Konkursie Polonistycznym "Z GRAMATYKĄ NA TY”.

Uczestnicy mieli do rozwiązania różnorodne zadania z fleksji, składni , słowotwórstwa i ortografii.

Komisja po sprawdzeniu prac postanowiła przyznać:

I miejsce – Zuzannie Szel z kl.6a

II miejsce –Zofii Faleńskiej z kl.6b

III miejsce – Natalii Lebiedziejewskiej z kl.6b .

Wyróżnienie otrzymała Sophi Szykowna z kl.6c

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

ośmioro uczniów siedzi przy stolikach i rozwiązują zadaniaDwoje uczniów siedzi przy stolikach i rozwiązują zadania, przed nimi na biurkach monitory.Sześcioro uczniów siedzi przy stolikach i rozwiązują zadaniaPięcioro uczniów siedzi przy stolikach i rozwiązują zadania. za nimi stoi regał z książkami.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.