Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

13 marca 2023r. W Szkole Podstawowej nr 1 trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w Miejskim Konkursie Ortograficznym dla klas 3 "Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT"
Emilia Musielska z klasy 3b, Brian Szykowny z klasy 3b oraz Pola Micewicz z klasy 3a zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności w zakresie ortografii.  Poziom konkursu był naprawdę wysoki, dlatego tym bardziej cieszymy się, że Emilka Musielska zajęła 2 miejsce!!!
 
15 marca 2023 r. Emilka reprezentowała naszą szkołę w powiatowym konkursie ortograficznym "Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT" w szkole podstawowej w Ostroszowicach.  Poziom konkursu był naprawdę wysoki.  Emilka bardzo dobrze poradziła sobie z zadaniami, wykazując się ogromną wiedzą o zasadach ortograficznych. Jesteśmy bardzo dumni z naszej uczennicy, że tak wspaniale zaprezentowała się na tle innych szkół z powiatu dzierżoniowskiego. Jeszcze raz ogromne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów ortograficznych!
uczennica z odebraną nagrodą za 2 miejsce.uczennica siedzi w ławce, czekając na konkursuczennica odbiera dyplom od dyrektora szkoły, obok stoi mężczyzna w garniturzeUczennica odchodzi z dyplomem. W tle widać kobietę i dwóch mężczyzn w garniturach.dyplom podziękowania dla Emilii Musielskiej za udział w powiatowym konkursie ortograficznym klas III pod hasłem "z ortografią za pan brat"
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.