Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

„Kogo bał się las?” to tytuł przedstawienia jakie przygotowali uczniowie klasy 2a w pewien jesienny dzień. Zabawa w teatr stworzyła okazję do doskonalenia wyrazistej mowy, ćwiczenia dykcji, rozwijania pamięci, wyrabiania odwagi i śmiałości. Uczniowie wcielili się w role zwierząt leśnych i drzew oraz dzieci, które odwiedzają las.
Z przesłaniem poszanowania przyrody i naturalnego środowiska lasu, przedstawili scenki koleżankom i kolegom z młodszych klas. Następnie wybraliśmy się do prawdziwego teatru w ramach wycieczek pn. „W soboty nie ma nas w domu”. W Teatrze Lalek we Wrocławiu obejrzeliśmy barwne i ciekawe przedstawienie pt. „Ojeja, albo o dziewczynce, która nie znała własnego imienia”.

wrocławski teatr bajekdwie kukiełki, jedna lalka - królewna, na głowie ma koronę, druga - Pinokioczworo dzieci przygląda się kukiełce z bajki. Kukiełka ma mocno pomarszczoną twarz, białą koszulę i szare spodnie.dużo dzieci siedzi na fotelach w teatrze

Przedstawienie. Daleko na scenie trzy bajkowe postacie.Dzieci siedzą na fotelach w teatrze.Przedstawienie. Daleko na scenie gra osiem osób.Dzieci siedzą i patrzą na scenę.

 i jeszcze FILMIK

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.