Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

W dniach 23.06 i 24.06 odbyły się ważne wydarzenia w naszej szkole.
W czwartek uczniowie klas 1-3, 4-6 oraz 7-8 uczestniczyli w apelu podsumowującym pracę naszej placówki. Następnie odbyło się wręczenie dyplomów i nagród za udział w konkursach i akcjach, które były organizowane w tym semestrze. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!!! Klasy trzecie przygotowały fantastyczne przedstawienie, którym pożegnały swoją przygodę z edukacją wczesnoszkolną. W starszej grupie apel przygotowali uczniowie klas 8 pod opieką pana Waldka.
W piątek, już wszyscy uczniowie oficjalnie otrzymali swoje świadectwa, a najlepsi nagrody za wyniki w nauce i z uśmiechem na ustach wszyscy mogli powitać wakacje.
Jeszcze raz dziękujemy uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za miniony rok, za ciężką pracę i życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji!!!
Do zobaczenia we wrześniu!!! 

Kolaż sześciu zdjęć pani dyrektor i pani wice dyrektor wręczają uczniom dyplomy.Kolaż  siedmiu zdjęć, na każdym z nich widać laureatów konkursów wraz z organizatorami, dzieci prezentują nagrody i dyplomy za udział w danym konkursieKolaż sześciu zdjęć przedstawiający grupy uczniów, którzy prezentują swoje nagrody i dyplomy, jakie otrzymali za udział w poszczególnych konkursachKolaż pięciu zdjęć, poszczególne części apelu przygotowanego przez klasy trzecie, uczniowie mówią swoje kwestie, śpiewają piosenkiKolaż trzech zdjęć na którym widać prowadzących apel, witającą się z uczniami dyrekcję oraz oficjalną przemowę pani dyrektor.Na stole leżą nagrody za udział w konkursach dla uczniów klas siódmych i ósmych.Czworo uczniów stoi z nauczycielem organizującym konkurs. Uczniowie trzymają dyplomy. W tle duże żółte słońce.Sześcioro uczniów stoi z nauczycielem organizującym konkurs. Uczniowie trzymają dyplomy. W tle duże żółte słońce oraz latawiec.Dwoje uczniów stoi z dyplomami. W tle duże żółte słońce oraz małe kwiatki.Pięcioro uczniów stoi z dyplomami. W tle duże żółte słońce, latarnia morska, żaglówka i napis "wakacje już blisko".Dwanaścioro uczniów stoi z nauczycielem organizującym konkurs. Uczniowie trzymają torby na zakupy, które dostali. W tle duże żółte słońce oraz napis "wakacje już blisko".Troje uczniów w strojach galowych trzymają dyplomy. Z nimi stoi nauczycielka ubrana na różowo. Za nimi duże żółte słońce oraz żalówka.Troje uczniów w strojach galowych trzymają dyplomy. Z nimi stoi nauczycielka ubrana na różowo. Za nimi duże żółte słońce oraz żaglówka.Troje uczniów w strojach galowych trzymają dyplomy. Z nimi stoi nauczycielka ubrana na różowo. Za nimi duże żółte słońce oraz żaglówka.Troje uczniów w strojach galowych trzymają dyplomy. Za nimi fragment dużego żółtego słońca oraz żaglówka i napis "wakacje już blisko"Czworo uczniów w strojach galowych trzymają dyplomy. Z nimi stoi nauczycielka organizująca konkurs. Za nimi duże żółte słońce oraz latawiec i napis "wakacje już blisko".Troje uczniów w strojach galowych stoi z nauczycielem organizującym konkurs. Nauczycielka w długiej zielonej sukience. Uczniowie trzymają dyplomy, które dostali. W tle duże żółte słońce oraz napis "wakacje już blisko".Trzy uczennice w strojach apelowych trzymają nagrody za konkurs. Za nimi dwie nauczycielki. w tle kolorowa żaglówka.Trzy uczennice trzymają dyplomy, stoją na tle żaglówki i dużego żółtego słońca.Trzy uczennice trzymają dyplomy, stoją na tle żaglówki i dużego żółtego słońca.Uczennica i troje uczniów stoją na tle dużego żółtego słońca. Jeden uczeń jest w pomarańczowej koszulce, pozostali uczniowie są w strojach apelowych. Chłopcy trzymają nagrody, które dostali za konkurs.Uczeń z uczennicą stoją na tle dużego żółtego słońca, trzymają w rękach nagrody za konkurs.apel dyplomy 18apel dyplomy 19apel dyplomy 20apel dyplomy 21apel dyplomy 22zakonczenie 1zakonczenie 2zakonczenie 3zakonczenie 4zakonczenie 5zakonczenie 6zakonczenie 7 filmik otwiera sią w osobnym oknie. W tle odliczanie "trzy, dwa, jeden" i uczniowie rzucają biretami.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.