Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

dyplom dla Małgorzaty Najdek opiekunki zespołu Morelki9 ze szkoły podstawowej numer 9 w Dzierżoniowie. Za udział w 12. edycji  ogólnopolskiego projektu edukacji prozdrowotnej "zdrowo jem, więcej wiem!" dla zerówek i klas 1-3 szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022. Dyplom podpisany przez Marię Jakubowską - koordynatorkę projektu.

 

 Uczniowie stoją z pamiątkowymi dyplomami. Jedna dziewczynka trzyma arbuza. W tle na tablicy duże żółte słońce.Słodki poczęstunek na podsumowanie projektu Zdrowo jem, więcej wiem. Na tacach leżą pokrojone arbuzy z wbitymi tabliczkami: 1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3cSłodki poczęstunek na podsumowanie projektu Zdrowo jem, więcej wiem. Na tacach leżą pokrojone arbuzy z wbitymi tabliczkami: 1a, 1b, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3cUczniowie w klasie częstują się arbuzem.Pani kroi arbuza.Taca z arbuzami i tabliczką: zdrowo jem, więcej wiem, 3bDziw dziewczynki ze smakiem jedzą arbuzy.Dziewczynka je arbuza.Pani trzyma talerz z pokrojonym arbuzem. W arbuz jest wbita tabliczka: zdrowo jem, więcej wiem, 1b

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.