• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

W tym roku, zamiast wspólnego balu karnawałowego w sali gimnastycznej, odbyły się w naszej szkole, zabawy walentynkowo-karnawałowe w poszczególnych klasach. Dnia 13 lutego bawiły się dzieci z klas Ia i Ib. Dziewczynki ubrane w balowe suknie księżniczek, wróżek, czarownic, kotków i postaci z bajek, w doskonałych nastrojach pląsały w rytm ulubionej muzyki. Chłopcy wybrali stroje postaci z bajek, rycerzy, kowbojów, żołnierzy, policjantów. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.
  Podczas trwania zabawy odbyły się  konkursy, które dały dzieciom wiele radości i satysfakcji. Powodzeniem cieszyły się tańce w parach, z balonami, czy też zabawy taneczne jak „Pociąg” i „Ługi bugi”. Pokazom tańca i „solówkom” w wykonaniu dzieci nie było końca. Królowały takie hity jak: „Waka, waka”, „Makarena”, „Wyginam śmiało ciało”, „Jedzie pociąg z daleka”, „Chocolate”.

 Wszyscy bawili się znakomicie, zaprezentowali swoje umiejętności taneczne duże poczucie rytmu i odwagę. Niektórzy przygotowali własne układy choreograficzne inni  wykazali się umiejętnością  improwizacji tanecznej. Było wesoło i radośnie, zresztą sami zobaczcie!!!! ZABAWA KARNAWAŁOWA - FILM

  bal karnawalowy 1bal karnawalowy 2bal karnawalowy 3bal karnawalowy 4bal karnawalowy 5

bal karnawalowy 6bal karnawalowy 7bal karnawalowy 8bal karnawalowy 9

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook