Zdrowo jem, więcej wiem!
Już od 5 lat realizujemy w naszej szkole ogólnopolski program propagujący zdrowy styl życia pt. „Zdrowo jem, więcej wiem”.
W lutym w klasach I-III odbyły się lekcje dotyczące piramidy zdrowego żywienia.
Dzieci zapoznały się z graficznym przedstawieniem zasad zdrowego odżywiania i stylu życia.
Dowiedziały się, że realizacja tych zasad daje szanse na prawidłowy rozwój, sprawność intelektualną i fizyczną oraz dłuuuugie życie w zdrowiu.
Panie Nauczycielki zwróciły również szczególną uwagę na miejsce warzyw i owoców w diecie dzieci oraz codzienną aktywność fizyczną.
Następnie klasy uzupełniły ćwiczenia utrwalające zdobytą wiedzę oraz wykonały prace plastyczne pt. „Moja piramida zdrowia”.

Na wyróżnienie zasługują bardzo ciekawe i różnorodne prace wykonane przez klasę 1a.
Gratulujemy zaangażowania i kreatywności!

Pamiętajmy!
„Zdrowe żywienie- dłuższe istnienie!”

„Jedz warzywa i owoce, zyskasz wtedy nowe moce!!!”

Zdrowo jem 1Zdrowo jem 2Zdrowo jem 3Zdrowo jem 4Zdrowo jem 5Zdrowo jem 6Zdrowo jem 7

Zdrowo jem 8Zdrowo jem 9All-focusZdrowo jem 11Zdrowo jem 12Zdrowo jem 13