• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

24.02.2021r. w ramach innowacji pedagogicznej "Z literaturą za pan brat" klasa 1b i 2c spotkały się z panią bibliotekarką z MBP. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję poznać twórczość Jana Brzechwy. Ciekawe propozycje pani z biblioteki, takie jak krzyżówki i zagadki uczyniły spotkanie z panem Brzechwą bardzo miłym i przyjemnym.  

10 marca klasy wzięły udział w kolejnym spotkaniu z panią bibliotekarką z MBP. Tym razem bawiliśmy się z bohaterkami książki pani Justyny Bednarek- skarpetkami. Krzyżówka, tworzenie nowych skarpetek, zagadki to jedne z atrakcji, jakie zaproponowała dzieciom pani Asia. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie. 

z literatura za pan brat 1z literatura za pan brat 2z literatura za pan brat 3z literatura za pan brat 4z literatura za pan brat 5
z literatura za pan brat 6z literatura za pan brat 7 z literatura za pan brat 8
********************************************************************************************************************
z literatura za pan brat 9z literatura za pan brat 10z literatura za pan brat 11z literatura za pan brat 12z literatura za pan brat 13z literatura za pan brat 14z literatura za pan brat 15
z literatura za pan brat 16z literatura za pan brat 17z literatura za pan brat 18z literatura za pan brat 19z literatura za pan brat 20z literatura za pan brat 21z literatura za pan brat 22z literatura za pan brat 23z literatura za pan brat 24z literatura za pan brat 25z literatura za pan brat 26z literatura za pan brat 27z literatura za pan brat 28z literatura za pan brat 29z literatura za pan brat 30z literatura za pan brat 31z literatura za pan brat 32z literatura za pan brat 33z literatura za pan brat 35
 
 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook