• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

15 i 16 marca 2021 roku uczniowie klasy 4b uczestnoczacy w projekcie eTwinning "Around the World with Friends" spotkali się online ze swoimi partnerami z Hiszpanii. Podczas spotkania dzieci sprawdziły swoją wiedzę z treści książki "Around the world in 80 days" (Dookoła świata w 80 dni), którą czytają i z którą poznają świat śledząc trasę Phileasa Fogga. Do tej pory dotarli do Hong Kongu.

Spotkanie było również okazją do praktycznego wykorzystania znajomości języka angielskiego. Uczniowie z Hiszpanii zadawali pytania naszym dzieciom, co było stresujące, ale dali radę.

11. 16234567 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook