• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

W dniach 15 - 19.03. 2021 r. nauczycielki języka angielskiego pani Anna Szczepaniak i Małgorzata Krzemińska zorganizowały na swoich lekcjach Tydzień Brytyjski. Uczniowie poznawali Wielką Brytanię ucząc się piosenki "London rap", realizując interaktywną lekcję  w programie Nearpod "Welcome to London", dyskutując o tradycjach, zabytkach i atrakcjach turystycznych WB, pijąc angielską herbatkę z mleczkiem w filiżankach. Swoją wiedzę sprawdzili rozwiązując quizy kahoot na temat WB. Poza tym niektóre klasy obchodziły Dzień Św. Patryka, w ramach którego ubrały się na zielono, poznały historię oraz symbole tego święta, śpiewały piosenkę związaną z tematem oraz rozwiązywały quizy interaktywne związane z Dniem Św. Patryka.

 

01 tydzien brytyjski02 tydzien brytyjski03 tydzien brytyjski04 tydzien brytyjski05 tydzien brytyjski06 tydzien brytyjski

07 tydzien brytyjski08 tydzien brytyjski09 tydzien brytyjski10 tydzien brytyjski11 tydzien brytyjski12 tydzien brytyjski

13 tydzien brytyjski14 tydzien brytyjski15 tydzien brytyjski16 tydzien brytyjski17 tydzien brytyjski18 tydzien brytyjski

19 tydzien brytyjski20 tydzien brytyjski21 tydzien brytyjski22 tydzien brytyjski23 tydzien brytyjski24 tydzien brytyjski

25 tydzien brytyjski26 tydzien brytyjski27 tydzien brytyjski28 tydzien brytyjski29 tydzien brytyjski30 tydzien brytyjski

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook