• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

W czwartek 25 marca uczniowie klasy 6a spotkali się online z rówieśnikami ze Szkoły Podstawowej nr 27 z Bielska-Białej, z którymi realizują projekt eTwinning "Easter around Europe".
Podczas spotkania uczniowie poznali atrakcje i tradycje wielkanocne Islandii, które zaprezentowali im koledzy ze szkoły w Bielsku-Białej. Nasza klasa 6a z kolei przedstawiła informacje o Estonii i o tradycjach wielkanocnych w tym kraju.

Spotkanie było nowym doswiadczeniem dla naszych eTwinnerów. Jak widać spotkania z uczniami z polskich szkół też mogą być wyzwaniem i przynieść dużo korzyści. Następne spotkania projektowe w ramach projektu "Easter around Europe" już od poniedziałku.

Easter in EstoniaIslandiaIslandia 2Islandia 3Islandia Eggsislandic foodSP9 Dz SP27 BBWielkanoc w Estonii

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook