• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Uczniowie klas 6a i 6e uczestniczą w projekcie eTwinning Easter around Europe. Kilka razy na lekcjach angielskiego spotykali się ze swoimi rówieśnikami zarówno z Polski (SP 27 Bielsko-Biała, SP24 Wrocław i SP 1 Ruda Śląska) jak i zza granicy - Public School nr 207 w Tbilisi w Gruzji.

Podczas spotkań uczniowie poznali tradycje wielkanocne w Czechach, Norwegii, Islandii i Włoch oraz Gruzji, a sami podzielili się swoimi pracami na temat tradycji wielkanocnych w Polsce, Eastonii i na Litwie. Uczniowie poznają również atrakcje Europy - każda klasa uczestnicząca w projekcie oprócz prezentacji o tradycjach wielkanocnych ma za zadanie wykonać prezentację o kraju, który wybrała.

Projekt dobiega końca, ale kolejne spotkania jeszcze przed nami.

29.0329.03. LTEaster in the Czech Republic meetingGeorgiaMeeting with Ruda Śląskasotkanie z SP1 RŚSP9Dz SP24WR 29.03SP9Dzierżoniów Public School 207 Tbilisi 12042021Wielkanocna Baba

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook