• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony
,,Nadszedł czas, aby zrozumieć, że przyroda bez człowieka będzie istniała, ale człowiek bez przyrody nie"
                                                                                                                             Arystoteles
 
Dzień Ziemi to święto obchodzone na całym świecie. Jest ono świetną okazją do promowania zachowań proekologicznych wśród naszych uczniów oraz uświadamianiu im, jak ważne jest dbanie o naszą planetę.
Jak co roku, w naszej szkole organizowane były różnego rodzaju zajęcia podejmujące problematykę ochrony natury. W tym roku odbyły się trochę inaczej, bo w świecie wirtualnym, jednak zaangażowanie i aktywność uczniów nie osłabły. Dzieci zapoznały się z historią powstania tego święta, rozmawiały o tym, jak sami mogą pomóc Ziemi, wykonały wiele ćwiczeń interaktywnych, poznały zasady młodego ekologa, a na koniec wykonały przeróżne prace plastyczne i techniczne. A najważniejsze, że uświadomiły sobie, jak ważne jest dbanie o nasz wspólny dom - naszą planetę Ziemię!
 
 Dzien Ziemi 1Dzien Ziemi 2Dzien Ziemi 3Dzien Ziemi 4Dzien Ziemi 5Dzien Ziemi 6

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook