• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Oto jak klasa 2c uczy się bawiąc i bawi się ucząc

Klasa 2c przystąpiła do projektu ,,TIK(i) i triki lekturowe". Projekt ma na celu pokazanie uczniom, że omawianie lektury nie musi być nudne. I tak się stało w naszej klasie. Dzięki ciekawym zajęciom, przeróżnym zadaniom, jakie mieli do wykonania uczniowie, omawiana przez nas książka Justyny Bednarek ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" stała się ulubioną lekturą wielu uczniów, którzy z ochotą sięgnęli po kolejne jej części. Zobaczcie, jak nasi uczniowie pracowali i jak dobrze się przy tym bawili. Kolejna lektura będzie nowym wyzwaniem, które z ochotą podejmiemy.

 

Praca nad lektura 1Praca nad lektura 2Praca nad lektura 3Praca nad lektura 4Praca nad lektura 5Praca nad lektura 6

Praca nad lektura 7Praca nad lektura 8Praca nad lektura 9Praca nad lektura 10Praca nad lektura 11Praca nad lektura 12

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook