• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Projekt eTwinning Easter around Europe realizowany od lutego do kwietnia 2021 roku przez uczniów klas 6a (Hania Kwitowska, Asia Gutkowska, Szymon Jaros, Blanka Brzezicka, Tajrisza Sochańska, Jakub Stawski, Mikołaj Madej i Paweł Hanak) i 6e (Oliwia Balak, Amelia Jaszecka, Julia Maciejewska, Roksana Bednarz) został nagrodzony Krajową Odznaką Jakości eTwinning. Uczniowie poznali wybrane kraje europejskie oraz tradycje wielkanocne w tych krajach, spotykali się online z rówieśnikami ze szkół partnerskich. Temat Wielkanocy okazał się ciekawym dla uczniów, ponieważ jest wiele ciekawych tradycji wielkanocnych, o których nie mieliśmy pojęcia. W czasie realizacji projektu powstały prezentacje, lekcje, karty pracy, książeczki elektroniczne z geograficznymi i wielkanocnymi zagadkami oraz książka kucharska z przepisami na pyszności wielkanocne z niemalże całej Europy. Wszystko to znajduje się na stronie internetowej projektu: https://etwinnning2021.wixsite.com/easteraroundeurope.
QL SP9 Dzow

 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook