• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Od kwietnia 2021 roku uczennice klasy 7a biorą udział w projekcie eTwinning 'Welcome to Poland, Welcome to Europe'. Celem projektu jest promocja aktywnego spędzania czasu poprzez wycieczki zarówno po najbliższej okolicy, po różnych zakątkach Polski aż po najdalsze zakątki Europy.

Nasze uczennice wykonały prezentacje o Dolnym Śląsku oraz o Rumunii - kraj pełen cudownych miejsc: bajecznych zamków (w tym Zamek Bran - zamek Drakuli), zabytków sakralnych i świeckich oraz bogatej przyrody. 
Dziewczyny już spotkały się online z uczniami z czterech szkół partnerskich. Podczas spotkań miały okazję pokazać swoje preentacje oraz poznać miejsce opracowane przez uczniów z innych szkół.
Przed nami jeszcze turnieje wiedzy i escape roomy, do których zaprosimy wszystkich chętnych.
14.05.2021 SP1 Będzin Sp9 Dzierżoniów19.05.SP Zagórze21.04 OlsztynLogospotkanie 18.05

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook