• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Klasy 2b i 3c wybrały się do Leśnego Dworku w Bielawie na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. Na miejscu rozpaliliśmy ognisko, na którym każdy mógł upiec kiełbaskę, chlebek lub inne pyszności, potem spacerowaliśmy po lesie poznając i podziwiając florę i faunę Gór Sowich, ale przede wszystkim mile i aktywnie spędzaliśmy czas razem na grach i zabawach integracyjny. Taki wyjazd pozwolił nam się zrelaksować, umocnić więzi i zintegrować obie klasy. Było super i już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.

wycieczka 1wycieczka 2wycieczka 3wycieczka 4wycieczka 5wycieczka 6

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook