• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

15 września  uczniowie naszej szkoły  po raz pierwszy  obchodzili  Międzynarodowy Dzień Kropki.   

Każdy ma talent – trzeba go tylko odkryć w sobie.                           

To dzień kreatywności, talentu i wiary w swoje możliwości . Tego dnia  nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Obchody dnia kropki w świetlicy zaczęły się od  obejrzenia filmu i poznania historii małej Vashti, która dzięki mądrej nauczycielce uwierzyła w siebie. Uczestnicy zajęć świetlicowych rozmawiali o swoich zainteresowaniach i marzeniach, a następnie stworzyli swój własnego znak przedstawiający  Kropki . Dzieci wykazały się kreatywnością i pomysłowością. Malowały kropkowe plakaty ukazujące ich talenty i mocne strony. Powstała galeria kropkowych prac. Odbyły się też zabawy rekreacyjne i gry ruchowe na świeżym powietrzu. Ten dzień wywołał dużo radości i uśmiechów. W przyszłym roku też kropkujemy!

dzien kropki 1dzien kropki 2dzien kropki 3dzien kropki 4dzien kropki 5

dzien kropki 6dzien kropki 7dzien kropki 8dzien kropki 9dzien kropki 10

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook