• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Dnia 7 października 2021 roku uczniowie klas: 5a i 6a ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Dzierżoniowie wraz z wychowawcami: Małgorzatą Krzemińską oraz Aliną Gołdon – Waszkiewicz wybrali się do największego w Polsce parku rozrywki Energylandia. W tym niesamowitym wesołym miasteczku mogli przeżyć prawdziwą przygodę. Największą popularnością cieszyła się Zadra znajdująca się w Smoczym Grodzie oraz Mega Roller Coaster Hyperion. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili. Nikomu nie chciało się wracać do domu.

 

energylandia 1energylandia 2energylandia 3energylandia 4energylandia 5

energylandia 6energylandia 7energylandia 8energylandia 9energylandia 10

energylandia 11energylandia 12energylandia 13energylandia 14energylandia 15energylandia 16energylandia 17

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook