• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

„Kogo bał się las?” to tytuł przedstawienia jakie przygotowali uczniowie klasy 2a w pewien jesienny dzień. Zabawa w teatr stworzyła okazję do doskonalenia wyrazistej mowy, ćwiczenia dykcji, rozwijania pamięci, wyrabiania odwagi i śmiałości. Uczniowie wcielili się w role zwierząt leśnych i drzew oraz dzieci, które odwiedzają las.
Z przesłaniem poszanowania przyrody i naturalnego środowiska lasu, przedstawili scenki koleżankom i kolegom z młodszych klas. Następnie wybraliśmy się do prawdziwego teatru w ramach wycieczek pn. „W soboty nie ma nas w domu”. W Teatrze Lalek we Wrocławiu obejrzeliśmy barwne i ciekawe przedstawienie pt. „Ojeja, albo o dziewczynce, która nie znała własnego imienia”.

zabawa w teatr 1zabawa w teatr 2zabawa w teatr 3zabawa w teatr 4

zabawa w teatr 5zabawa w teatr 6zabawa w teatr 7zabawa w teatr 8

 i jeszcze FILMIK

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook