• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

Obchody Święta Niepodległości:
„Szkoła do hymnu”,

Przegląd Pieśni Patriotycznych w klasach I-III

W środę, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, o symbolicznej godz. 11.11 uczniowie naszej szkoły wraz z dziećmi z całej Polski, odśpiewali w klasach „Mazurka Dąbrowskiego” w ramach akcji „Szkoła do hymnu”. Oddaliśmy w ten sposób hołd naszej Ojczyźnie. Ponadto w klasach I-III rozbrzemiawał śpiew pieśni patriotycznych: „Wojenko, wojenko”,
„My pierwsza brygada”, to tylko niektóre z nich. Nasz koncert był rodzajem hołdu wdzięczności tym, którzy w wielkim trudzie i poświęceniu wywalczyli nam przed ponad stu laty wymarzoną niepodległość. To wielka radość, że mamy dziś wolną, niepodległą Polskę i możemy w niej uczyć się, pracować i żyć! A Dyrekcja Szkoły oraz wszyscy Nauczyciele starają się te narodowe tradycje pielegnować.

film - film

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook