19. 11 w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości.  Od wtorku 16.11 działała życzliwa skrzynka, do której każdy mógł wrzucić list z ciepłymi pozdrowieniami dla wybranej osoby. Podczas lekcji dzieci przygotowywały piękne i kolorowe plakaty, na których wypisywały hasła i cytaty związane z życzliwością .  Uczniowie wybierali najżyczliwszą osobę w klasie i wykonywali ordery życzliwosci.  Każdy miał szansę zrobić sobie zdjęcie w życzliwej fotobudce oraz napisać miłe słowa na życzliwym sercu. Tego dnia Życzliwa Poczta roznosiła listy i kartki. Nie zabrakło miłych słów i uśmiechów podczas wspólnie spędzonego czasu.
Każdy dzień powinien być pełen życzliwosci, o czym z pewnością będą pamiętać na co dzień uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły, ponieważ...

IM BARDZIEJ JESTEŚMY  ŻYCZLIWI,
TYM BARDZIEJ JESTEŚMY SZCZĘŚLIWI!

dzien zyczliwości 1dzien zyczliwości 2dzien zyczliwości 3dzien zyczliwości 4dzien zyczliwości 5

dzien zyczliwości 6dzien zyczliwości 7dzien zyczliwości 8dzien zyczliwości 9dzien zyczliwości 10