• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • ikona resetu interlinii
  • ikona większej interlinii+
  • Kontrast:
  • ikona włączania kontrastu
  • ikona wyłączania kontrastu
  • Mapa strony:
  • ikona mapa strony

W dniach 11-16 lipca 2022 roku trójka nauczycielek z SP9 Dzierżoniów uczestniczyła w kursie metodycznym w Barcelonie “We are all Special: Inclusion and Support to Special Needs Students in and out of the Classroom", podczas którego poznały metody pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami. Kurs to okazja do poznania metod pracy w edukacji włączającej oraz do dyskusji z nauczycielami z różnych szkół i krajów. Kurs był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach realizowanego przez SP9 Dzierżoniów projektu krótkoterminowego KA122 S-CH, mobilność kadry edukacji szkolnej "Do Europy po inspiracje i motywacje". W ramach kursu odbyły się również zajęcia mające na celu poznanie kultury odwiedzanego kraju i miasta. W Barcelonie nie brakuje miejsc do zwiedzania!
Zapraszamy do blogu projektu Do Europy po inspiracje i motywacje

 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook