Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 9
im. Mikołaja Kopernika
w Dzierżoniowie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Dnia 29.11.2022 klasy pierwsze wspólnie świętowały Andrzejki. W ramach integracji zespołów klasowych odbyła się dyskoteka, podczas której uczniowie mogli lepiej się poznać, razem pobawić, spędzić wspólnie czas. Oprócz zabaw taneczno - ruchowych były również wróżby andrzejkowe. Dzieciaki poznały swój przyszły zawód, imię swojego partnera, dowiedziały się, co je czeka w przyszłości. Był też słodki poczęstunek przygotowany przez naszych niezawodnych rodziców. Zabawa okazałą się bardzo udana i mamy nadzieję, że współpraca między klasami będzie w przyszłości również owocna.

kolaż trzech zdjęć na którym widać, jak uczniowie wszystkich klas tańczą naśladując ruchy prowadzącej zabawę nauczycielki.kolaż pięciu zdjęć. Na dwóch widać, jak uczniowie uczestniczą w poczęstunku, na jednym dzieci stoją w kółku i czekają na zabawy oraz dwa zdjęcia przedstawiające uczniów podczas zabawy.kolaż czterech zdjęć na których widać uczestników zabawy podczas wróżb andrzejkowych - uczniowie przebijają serca z imionami, losują fanty, które mówią o ich przyszłym zawodzie.

facebook

facebook

facebook