Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 9
im. Mikołaja Kopernika
w Dzierżoniowie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

 "Niebo dziś pełna gwiazd i znowu blisko ten świąteczny czas, Kolejny rok płynie życzeń moc niech cicha noc otuli nas... Wyciszy lęk, osuszy łzy, roziskrzy myśli, uspokoi sny." Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzymy, aby przyniosły one jak najwięcej pokoi pogody ducha, dużo niegasnącej nadziei wiele dobrych myśli. By Nowy Rok wkroczył w nasze życie spokojnie, bez bagażu kłopotów i życiowych zawirowań. A dni wypełnił uśmiechem radością i wspaniałymi niespodziankami z małymi dreszczykiem zaskoczenia nieoczywistości. Dyrekcja Wioletta Uchman-Chrząszcz i Iwona Dzwolak

22 grudnia w czwartek po raz ostatni w tym roku idziemy do szkoły. 

Od 23 grudnia do 1 stycznia 2023 trwa przerwa świąteczna.

Po przerwie 2 stycznia 2023 r. poniedziałek widzimy się znowu w szkole.

Z informacji od Wychowawców wynika, że żadne dziecko nie zostało zgłoszone do opieki świetlicowej podczas przerwy świątecznej, dlatego Szkoła nie organizuje zajęć opiekuńczych na świetlicy.

W piątek 23 grudnia 2022 r. i we wtorek 27 grudnia 2022 r. szkoła będzie zamknięta.

W dniach od 28.12 do 31.12. sekretariat pracuje w godzinach od 7.00 do 15.00

 

 

facebook

facebook

facebook