Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 9
im. Mikołaja Kopernika
w Dzierżoniowie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Tradycyjnie w ostatni dzień przed przerwą świąteczną odbyły się w naszej szkole jasełka przygotowane przez siostrę Agnieszkę oraz klasę 3a. Spektakl przedstawiający Dar Bożego Objawienia połączony z kolędami w wykonaniu Alicji Winiarskiej i Emilii Palskiej- Basty, uczennic klas ósmych, sprawił, iż poczuliśmy magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Piękna scenografia oraz kostiumy przyciągały uwagę oglądających, a wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek wprawiły wszystkich w tradycyjny, świąteczny nastrój. Na koniec pani Dyrektor złożyła uczniom zebranych klas naserdeczniejsze życzenia świąteczno- noworoczne. Poczuliśmy się wszyscy jak jedna, wspólna rodzina, w której panuje radość z narodzin Pana.

Klasa 3a z Siostra i wychowawcą pozują do zdjęcia grupowego na tle dekoracji - napis "Maleńka Miłość, szopka, dwa anioły.Uczniowie w strojach aniołów i pasterzy śpiewają kolędę, w tle napis "Maleńka Miłość przyczepiona do zasłony szopka, dwa anioły.Pasterze przyszli do Maryi i Józefa do stajenki. Dzieci z klas 1-4  oglądają przedstawienie. Na scenie aktorzy - uczniowie klas 1-3. W tle napis "Maleńka Miłość przyczepiona do zasłony szopka, dwa anioły.Aniołowie przyszli do Pasterzy obwieścić im nowinę. W tle na czarnej zasłonie dekoracja: napis " Maleńka Miłość" i szpka.

facebook

facebook

facebook