Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 9
im. Mikołaja Kopernika
w Dzierżoniowie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

Śięto naszych ukochanych Babć i Dziadków jest niejednokrotnie powodem spotkań w rodzinnym gronie. Może ono stać się również dobrą okazją do uwrażliwienia Seniorów na problemy oszustw dokonywanych na nich. Wobec powyższego udostępnieniamy materiały profilaktyczne w celu przekazania ich osobom starszym. 

Seniorze nie daj się nabrać na wnuczka czy na policjanta. Dzwoń pod numer 112Pamiętaj! Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy, policja nigdy nie informuje telefonicznie o prowadzonych działaniach. Nigdy nie dzwoń na numery podane przez rozmówcę. O każdej próbie wyłudzenia poinformuj policję. Nigdy nie wręczaj pieniędzy o sobie obcej i nie podpisuj żadnych dokumentów

facebook

facebook

facebook