Ustawienia

w Dzierżoniowie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

wosp

Miło nam poinformować, że klasy młodsze dołożyły swoją cegiełkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kwocie 3962 zł 36 gr.

Stało się to możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rodziców i Uczniów klas I-III, którzy przygotowali na kiermasze rozmaite wspaniałości.

Było pysznie, wesoło i bardzo pomysłowo :)

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję. Pomaganie przynosi wiele satysfakcji i radości ale również uczy wrażliwości. Wierzymy, że ta nasza „cegiełka” zmieni choć trochę świat na lepszy!

Uczniowie klasy 1c wspierają WOŚP, przygotowali stoisko ze słodkościami.Dzieci  z klasy 3b sprzedają ciasta i inne słodkości.Dzieci z klasy 3b uczestniczą w sprzedaży przekąsek z okazji WOŚP. Ciasta, dzieci sprzedające ciasta.