Ustawienia
Wyszukiwarka

Szkoła Podstawowa nr 9
im. Mikołaja Kopernika
w Dzierżoniowie

Godło Polski Biuletyn informacji publicznej BIP - kliknięcie spowoduje otwarcie nowego okna

13 marca 2023r. W Szkole Podstawowej nr 1 trzech uczniów naszej szkoły wzięło udział w Miejskim Konkursie Ortograficznym dla klas 3 "Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT"
Emilia Musielska z klasy 3b, Brian Szykowny z klasy 3b oraz Pola Micewicz z klasy 3a zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności w zakresie ortografii.  Poziom konkursu był naprawdę wysoki, dlatego tym bardziej cieszymy się, że Emilka Musielska zajęła 2 miejsce!!!
 
15 marca 2023 r. Emilka reprezentowała naszą szkołę w powiatowym konkursie ortograficznym "Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT" w szkole podstawowej w Ostroszowicach.  Poziom konkursu był naprawdę wysoki.  Emilka bardzo dobrze poradziła sobie z zadaniami, wykazując się ogromną wiedzą o zasadach ortograficznych. Jesteśmy bardzo dumni z naszej uczennicy, że tak wspaniale zaprezentowała się na tle innych szkół z powiatu dzierżoniowskiego. Jeszcze raz ogromne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów ortograficznych!
uczennica z odebraną nagrodą za 2 miejsce.uczennica siedzi w ławce, czekając na konkursuczennica odbiera dyplom od dyrektora szkoły, obok stoi mężczyzna w garniturzeUczennica odchodzi z dyplomem. W tle widać kobietę i dwóch mężczyzn w garniturach.dyplom podziękowania dla Emilii Musielskiej za udział w powiatowym konkursie ortograficznym klas III pod hasłem "z ortografią za pan brat"

facebook

facebook

facebook