Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

25 listopada uczniowie klas I - III obchodzili Dzień najmilszej, puchatej zabawki, a mianowicie niezastąpionego przyjaciela wszystkich dzieci (i nie tylko) - Pluszowego Misia. Aż trudno uwierzyć, że pierwszy miś - maskotka powstał w roku 1902, a do dziś jest niezastąpionym towarzyszem młodszych i starszych. Każdy z nas pewnie miał w życiu swojego jednego, ukochanego misia, dlatego ten dzień był szczególnie wyjątkowy dla wszystkich wielbicieli tej zabawki. Uczniowie poznali historię przytulanki, uczestniczyli w różnych zabawach i quizach, tańczyli do piosenek z misiami, mogli wykonać sobie zdjęcie w ,,misiowej" foto-ramce, samodzielnie wykonali misiowe opaski oraz prace plastyczno - techniczne przedstawiające misie, a za swoje zaangażowanie dostali odznaki i dyplomy przyjaciela pluszowego misia. To był cudowny dzień, pełen ciepła, życzliwości, uśmiechu i wspólnej zabawy. 

 Uczniowie obchodzą Dzień Pluszowego Misia w klasie. Kolorują obrazki, rozwiązują quizy, tańczą do piosenek o misiach. Wszyscy dobrze się bawią, a za swoją pracę otrzymują certyfikaty.Uczniowie klasy trzeciej wykonali foto ramkę z misiami i robią sobie w niej zdjęcia. Są weseli, bo mogą sfotografować się ze swoimi przyjaciółmi.   Uczniowie wykonali prace plastyczne z misiami i dumnie je prezentują. Są zadowoleni z obchodów Dnia Pluszowego Misia.Klasa pierwsza wykonała opaski na głowę z misiami. Każdy za swoją pracę otrzymał certyfikat przyjaciela misia i dumnie go prezentuje.

Klasa druga ma zajęcia w bibliotece. Dzieci poznają historię pluszowego misia, robią prace techniczne, dobrze się bawią, są zadowoleni i uśmiechnięci.Uczniowie bawią się w klasie, przytulają dużego, zielonego misia, są szczęśliwi i uśmiechnięci.Klasa pierwsza prezentuje swoje misiowe opaski, odznaki i certyfikaty. Wszyscy są zadowoleni i szczęśliwi.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.