Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Już od godzin porannych w całej szkole panowała radość i wielkie poruszenie. Z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach i ozdobach. Powodem tego zamieszania był oczywiście Mikołaj, który przybył do nas z wielkim workiem cukierków i prezentów. Witał wszystkich na ganku szkoły. Oprócz tego przywiózł jeszcze duuuużo uśmiechu, ale niektórym pogroził rózgą. Szczególnie ciepło powitały Mikołaja dzieci z klas I- III. Niektóre klasy zaprosiły Mikołaja, by wręczył im prezenty, w zamian zaśpiewały mu piosenkę. Inne klasy świętowały ten dzień już wczoraj w teatrze w Wałbrzychu, w Parku trampolin lub w „Kajtusiu”.

Wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i wszystkim dzieciom przyniosła wiele radości. Na koniec spotkania klasy zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, kolędy, śniegu, żłóbka… A więc wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia.

Wesołych Świąt!!!!

Mikołaj wita uczniów na ganku szkołyMikołajki w klasie 2c. Kolaż zdjęć, uczniowie bawią się w Parku trampolin.klasa 2c. Kolaż zdjęć, uczniowie bawią się w Parku trampolin.Mikołajki w klasie 2a- dzieci ubierają choinkę.Uczeń częstuje się cukierkiem od Mikołaja.Mikołajki w klasie 1c- dzieci robią łańcuch na choinkę.Klasa 1a wita Mikołaja w klasie i pozuje z nim do zdjęcia.Mikołaj wita rózga niektórych uczniów.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.