Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Na początku grudnia 2023 r. wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali zaproszeni do biblioteki szkolnej na pierwszą lekcję biblioteczną. Dla uczestników przygotowane zostały zajęcia wprowadzające. W tych dniach odbyło się również uroczyste PASOWANIE NA CZYTELNIKA. Każdy uczeń otrzymał dyplom, pamiątkową zakładkę do książki oraz słodki poczęstunek.

Grupa uczniów stoi w bibliotece między ławkami. Każde dziecko trzyma w dłoni dyplom. Dzieci są zadowolone i uśmiechnięte. W tle widoczne są regały biblioteczne z książkami.Grupa uczniów stoi w bibliotece między ławkami. Pani bibliotekarka stoi za dziećmi. Każde dziecko trzyma w dłoni dyplom. Dzieci są zadowolone i uśmiechnięte. W tle widoczne są regały biblioteczne z książkami.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.