Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Reprezentacja naszej szkoły zajęła pierwsze i czwarte miejsce w Finale Drużynowych Zawodów Pływackich, które odbyły się 8.03.2023 we Wrocławiu. Reprezentacje dziewcząt i chłopców rywalizowały w wyścigach sztafetowych 6 x25m stylem dowolnym oraz w wyścigach indywidualnych na dystansach: 25m stylem motylkowym, 50m stylem grzbietowym, 50m stylem klasycznym, 50 m stylem dowolnym.

Reprezentacja dziewcząt zajęła 4 miejsce na Dolnym Śląsku w składzie:

1. Szel Zuzanna 50 DOW 2 miejsce

2. Gendziel Gabriela 50 GRZB 3 miejsce

3. Kwiatkowska Maria 25 MOT 10 miejsce

4. Paraciej Natasza 50 KLAS 1 miejsce

5. Paraciej Lila 25 MOT 11 miejsce

6. Pocztarek Natasza 25 MOT 7 miejsce

 

Reprezentacja chłopców zajęła pierwsze miejsce i otrzymała tytuł Drużynowego Mistrza Dolnego Śląska 2023:

1. Głąba Miłosz 25 MOT 1 miejsce

2. Cybart Jan 50 KLAS 1 miejsce

3. Wróbel Filip 25 MOT 5 miejsce

4. Pisarski Kornel 50 GRZB 1 miejsce

5. Opaliński Dawid 50 DOW 3 miejsce

6. Goryl Dawid 50 Grzbiet 7 miejsce

 

2 miejsce chłopców i 5 dziewcząt w wyścigach sztafetowych oraz wspaniałe wyniki w konkurencjach indywidualnych przyczyniły się do wielkiego sukcesu naszej szkoły!!!

 

Gratulacje dla wszystkich pływaków!

Opiekun Jacek Pisarski

 Tablica z napisem "finał Dolnośląski igrzysk dzieci, igrzysk młodzieży szkolnej, licealiady młodzieżowej"Sześciu chłopców z opiekunem stoi na podium.Sześć dziewczynek z opiekunem stoi na podium. Jedna dziewczynka trzyma dyplom.Uczestnicy zawodów z SP 9 w strojach kąpielowych wraz z opiekunem stoją na tle basenu

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.