Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/24
POWITANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Dnia 4. września cała społeczność naszej szkoły rozpoczęła nowy rok szkolny. Szczególnie uroczyście przywitaliśmy pierwszoklasistów. Apel z tej okazji odbył się w sali gimnastycznej, a uczestniczyli w nim wszyscy uczniowie z klas młodszych oraz dzieci, które pierwszy raz przestąpiły próg naszej Dziewiątki. Rodzice z dumą patrzyli na swoje pociechy, gdy kroczyli ze swoimi wychowawcami przez salę gimnastyczną. Pani Dyrektor Wioletta Uchman- Chrząszcz przywitała wszystkich po wakacjach, ale ze szczególną serdecznością zwróciła się do pierwszoklasistów. Życzyła im by zdobywanie wiedzy było fascynującą, piękną przygodą, odkrywaniem nauki, rozwojem uzdolnień i zainteresowań . Życzyła również wszystkim, by ten czas spędzony w szkole był radosny, bezpieczny, ale i pracowity. Niezapomnianą chwilą w życiu pierwszoklasistów zapewne będzie pierwszy dzwonek, który rozbrzmiał w sali gimnastycznej i obwieścił maluchom, że rozpoczynają nowy etap w życiu- naukę w szkole podstawowej. Na koniec, klasy trzecie zaprezentowały ciekawy program artystyczny, w którym nie zabrakło tańca, piosenek i wierszyków, a dziewczynki z klasy 3b przedstawiły krótki układ gimnastyczny. Po zakończeniu uroczystości była chwilka na wykonanie pamiątkowych zdjęć i wszyscy wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.