Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Siedmioosobowa grupa naszych uczniów wzięła udział w projekcie "Sieć pomocy - rodzina bez przemocy", organizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie. Nagrany przez nich spot filmowy pt. "Ważne chwile" dotyczący przeciwdziałania przemocy zajął I miejsce.

Film wykonały uczennice z kl. 6c: Emilia Wyszyńska, Julita Jaszecka, Karolina Świtalska, Sophi Szykowna oraz uczniowie z kl. 7a: Jakub Tyczyński, Teodor Dzwolak, Paweł Konieczny.

Warsztaty filmowe prowadził aktor pochodzący z Dzierżoniowa pan Robert Wrzosek.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

szóstka uśmiechniętych uczniów trzymających w rękach nagrody. Jedna uczennica trzyma dyplom. Z lewej strony stoi uśmiechnięta pani dyrektor, a z prawej opiekunka grupy.Kilkudziesięcioosobowa grupa uczniów i osób dorosłych stojących na scenie. Uczniowie trzymają w rękach dyplomy oraz nagrody.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.