Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Dziś w naszej szkole odbyły się apele podsumowujące pracę uczniów w pierwszym semestrze. Podczas uroczystości laureaci konkursów zostali uhonorowani dyplomami, nagrodami, a przede wszystkim gromkimi brawami od swoich kolegów i koleżanek, a także grona pedagogicznego. Jako pierwsi nagrodzeni zostali uczniowie klas 1-3. Wykazali się ogromną kreatywnością, pomysłowości i chęcią do podejmowania wyzwań, co zaowocowało tak dużą ilością wyróżnień w przeróżnych konkursach. Laureatom serdecznie gratulujemy, wszystkich uczniów zachęcamy do brania udziału w konkursach w przyszłym semestrze. A oto relacja z tej uroczystości.

Zwycięzcy konkursu na kartkę świąteczną w j. angielskim pozują do pamiątkowego zdjęciaCzwro dzieci z panią dyrektor, dzieci trzymają dyplomyLaureaci konkursu bibliotecznego pozują do zdjęciaLaureaci zawodów mikołajkowych w kategorii chłopcy klas pierwszych odbierają medale i dyplomy z rąk pani Dyrektor. Laureaci konkursu plastycznego organizowanego przez szkolnego psychologa pt. "Jesteśmy tacy sami".Zwycięzcy mikołajkowych zawodów pływackich kategorii klas drugich dziewczynki na podiumPani Dyrektor Wioletta Uchman- Chrząszcz stoi przy mównicy i gratuluje wszystkim laureatom, za nią nauczyciel prowadzący apel.Laureaci jednego z konkursów plastycznych pozują do pamiątkowego zdjęcia

 
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.