Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Uroczyste zakończenie roku 2022/23 w klasach młodszych.

Uczniowie klas trzecich stoją na apelu. W tle napis "Drodzy absolwenci 2022/2023 czas rozwinąć skrzydła"Uczniowie śpiewają piosenkę na apelu. W tle napis "drodzy absolwenci 2022/2023 czas rozwinąć skrzydła".Uczniowie klasy 3a prezentują pamiątkowe dyplomy.Dekoracja na zakończenie klasy trzeciej. Nadmuchane kolorowe balony.Uczniowie w strojach apelowych - laureaci konkursów pozują do zdjęcia. W rękach trzymają domu.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.