Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

W dniu 14 grudnia 2023 r. grupa uczniów z kl. 6 i 7 wzięła udział w zajęciach technicznych w Bibliotece Miejsko-Powiatowej w Dzierżoniowie. Uczniowie mieli okazję poznać ciekawą technikę składania papieru i wykonać postać anioła. Bazą do tej pracy była książka z dawnych lat. Wszyscy uczniowie wykazali się cierpliwością i dużymi umiejętnościami artystycznymi. Powstały piękne anioły, które będą stanowiły dekorację w domach uczniów.

Aneta Kunecka-Kramarz

uczniowie siedzą przy stołach i składają pracę z papieru. Pani bibliotekarka stoi przy uczniach i ogląda jedną z prac uczennic. W tle widoczne są regały z książkami, obrazy na ścianach i tablica multimedialna.czternastoosobowa grupa uczniów. Każdy uczeń trzyma anioła z papieru. Pani bibliotekarka stoi przy uczniach i również trzyma anioła. Wszyscy są uśmiechnięci i zadowoleni. W tle widoczne są regały z książkami oraz obrazy na ścianach biblioteki.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.