Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Dnia 5 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa klas młodszych. Wśród pląsów na parkiecie nie zabrakło światowej sławy postaci Walta Disneya oraz innych ikon dziecięcej kinematografii takich jak m.in Minionki, Pokemony, Ksieżniczki, Wednesday. Wsród chłopców prym wiedli piłkarze i supermani :)

Dzięki kreatywności naszych Uczniów i ich Rodziców mieliśmy możliwość przenieść się w świat tańca i magii. Na parkiecie królowała muzyka grana na żywo oraz aktualne przeboje dziecięcej muzyki tanecznej. W tym dniu każdy mógł być tym, kim chce i tańczyć jak potrafi.

Najważniejsza była dobra zabawa!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Klasa 1a- collage zdjęć. Dzieci tańczą biorą udział w konkursach.Klasa 3b pozuje do zdjęcia w swoich przebraniachUczniowie klasy 2 pozuja do zdjęcia z wychowawcą.Klasa 2c- collage zdjęć- uczniowie tańczą, bawią się w trakcie zabawy.Klasa 1c pozuje do zdjęcia w strojach karnawałowychUczniowie z klasy 1b prezentują swoje przebraniaUczniowie klasy 2 pozują do zdjęcia z wychowawcą.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.