Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

W pierwszym tygodniu ferii uczniowie naszej szkoły brali udział w półzimowisku zorganizowanym przez „Uczniowski Klub Aktywna Dziewiąteczka” działający przy naszej szkole. Program spełniał zadanie aktywnego wypoczywania, hartowania się, zdobywania nowych umiejętności oraz integracji dzieci od klasy pierwszej do siódmej :)

Grupa miała okazję doświadczyć uroków zimowych sportów na stokach w Zieleńcu. Zajęcia narciarskie pod okiem instruktorów dostarczały nie tylko radości z jazdy, ale również rozwijały umiejętności. Dziewięcioro uczniów rozpoczęło swoją przygodę z nartami. Nauczyli się jazdy pługiem i wjeżdzać wyciągiem na stok. Niektórzy uczestnicy mogli oddać się szaleństwu na sankach, ślizgając się na pobliskim stoku, po świeżym puchu śnieżnym. Każdy dzień zarówno dla narciarzy jak i saneczkarzy był pełen radości i zabaw. Półzimowisko nie ograniczało się tylko do zimowych aktywności. Odwiedziliśmy również Wrocław, gdzie czekały na nas fascynujące atrakcje. Loopys World zapewniało rozrywkę w formie kolorowych labiryntów, zjeżdżalni i trampolin, natomiast Pixel XL przeniosło uczestników do świata gier i zabawy
interaktywnej. Byliśmy również w kinie na filmie pt. „Szkoła magicznych zwierząt”. Zimowa półkolonia była nie tylko czasem aktywności fizycznej i sportowej, ale również okazją do odkrywania różnych aspektów rozrywki. Dzieci miały możliwość rozwijania umiejętności narciarskich, a także czerpania radości z atrakcji oferowanych przez duże miasto. Bezpieczeństwo i dobra zabawa były zawsze priorytetem, a opiekunowie czuwali, by każdy dzień był pełen uśmiechu i niezapomnianych wspomnień.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej:

 Dzieci starsze jadą wyciągiem kanapowym na stok Dzieci bawią się na śniegu w ZieleńcuDzieci grają w piłkę na boisku w parku rozrywki.Uczennica prezentuje soje umiejętności gimnastyczne- szpagat na śnieguStarsze dzieci budują zamek z piankowych klockówUczniowie bawią się na interaktywnych mapach w Pixel XLDzieci korzystają ze świeżego śniegu do zabawyGrupa początkująca przygotowuje się do wjazdu na wyciąguDzieci bawią się w labiryncie w parku rozrywkiWjazd wyciągiemDzieci uczą się jeździć na nartachDzieci starsze przygotowują się do wjazdu na stokUczniowie w przerwie zabawy degustują pizzęRozgrzewka przed nartami w grupie starszejDzieci bawią się na śniegu

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.