Zapraszamy Rodziców naszych kolonistów na zebranie organizacyjne, które odbędzie w szkolnej stołówce dnia 20.06.2017 r. o godz. 17.00 Prosimy o przyniesienie wypełnionych kart kolonijnych. Organizatorzy: A. Pietrzak- Tomaszewska, P. Buda, M.

7 i 8 lutego 2017 roku zapraszamy Rodziców na zebrania podsumowujące pracę uczniów w pierwszym semestrze roku szkolnego 2016-2017.   Zebrania semestralne  dla Rodziców klas I - III 7 lutego 2017 roku(wtorek)

Drodzy Rodzice i Uczniowie jeśli macie problemy, chcecie porozmawiać, uzyskać pomoc i wsparcie, serdecznie zapraszamy na popołudniowe spotkania  i konsultacje ze specjalistami pracującymi w naszej szkole: pedagogiem, psychologiem, neurologopedą.   Zajęcia realizowane...

Podreczniki_dla__klas_5_i_6.doc Szkolny zestaw podręczników  -  2015/2016,   klasa V - VI   Podręcznik Data dop. przez dyrektora Przedmiot Tytuł Wydawnictwo Rok Wydania Nr dop. podr. Autor Język polski „Ciekawi świata”-kształcenie kulturowo-literackie