aktywna_dziewiateczka
 KOLONIE LETNIE z „Aktywną Dziewiąteczką” Sztutowo nad Zatoką Gdańską TERMIN: 08.08.2021 r.- 18.08.2021 r. aby dowiedzieć sie więcej, wejdź tutaj
Zapraszamy Rodziców naszych kolonistów na zebranie organizacyjne, które odbędzie w szkolnej stołówce dnia 20.06.2017 r. o godz. 17.00 Prosimy o przyniesienie wypełnionych kart kolonijnych. Organizatorzy: A. Pietrzak- Tomaszewska, P. Buda, M.

7 i 8 lutego 2017 roku zapraszamy Rodziców na zebrania podsumowujące pracę uczniów w pierwszym semestrze roku szkolnego 2016-2017.   Zebrania semestralne  dla Rodziców klas I - III 7 lutego 2017 roku(wtorek)

Drodzy Rodzice i Uczniowie jeśli macie problemy, chcecie porozmawiać, uzyskać pomoc i wsparcie, serdecznie zapraszamy na popołudniowe spotkania  i konsultacje ze specjalistami pracującymi w naszej szkole: pedagogiem, psychologiem, neurologopedą.   Zajęcia realizowane...