Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Dzień dobry! W dniu 7 marca br. Dolnośląski Kurator Oświaty skierował do szkół i przedszkoli list do Rodziców, zawierający informacje o realizacji polityki oświatowej państwa z prośbą o zamieszczenie jego treść, na stronie internetowej szkoły.
Wywiązując się z tego zadania, publikuję na stronie szkoły list, proszę zapoznać się z treścią listu.
Dziękuję i pozdrawiam
Wioletta Uchman – Chrząszcz dyrektor SP9 w Dzierżoniowie.
List_Dolnośląskiego_Kuratora_Oświaty.pdf  otwiera się w nowej zakładce, wielkość 833,52 KB pdf
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.